Bu site Estetik plastik cerrahi ile ilgilenen kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir ya da hastayı bir tedaviye yönlendirmeyi amaçlamamaktadır. Bu web sitesinde bulunan bilgiler sahibinin tecrübeleri ve tıbbi bilgilerini içermektedir.
Burada verilen bilgilere dayanarak uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez.
Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat konusunda yol gösterici veya dayanak olamaz.
Bu sitedeki bilgiler sitede adı geçen doktorların en güncel uygulamalarını ya da görüşlerini içermeyebilir, bu konuda sorumluluk kabul edilmez.
Bu sitede kullanılan tüm görseller site sahibinin kişilerden kullanım izni alarak kullandığı görsellerdir.Kullanım hakları görsel sahiplerine aittir.
İzinsiz kullanımı yasal hak telebi doğurur.Hiçbir şekilde yasal hak sahiplerinden alınmadan kullanılamaz.
Bu sayfalardaki bilgiler, bu konudaki bir uzmanla görüşme ya da muayene yerini tutmaz. Buradaki bilgiler, tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir. Ayrıca bir tedavi için tüm seçenekleri içermeyebilir.
Bu sitedeki sayfalarda bulunan bilgiler kesinlikle reklam unsurları ya da ticari bir kaygı içermez. Tüm sayfalar ilgili konu ile ilgilenenleri bilgilendirmek amacıyla yazılmıştır.

Tanı ve tedavinin kesinlikle bir doktor tarafından yapılması gerekmektedir. Bu sitedeki bilgiler hastaların tanı ve tedavisinde kullanılamaz. Site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçi ve kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.
Bu sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi doğru olur.
Yasalar gereği bu sitede, hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası resimleri yayınlanmamaktadır.
Bu sitede anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
Sağlıklı sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurunuz.
Bu sitede, ilgili konu hakkında bilgi verilen tüm tedavi ve ameliyatlar sadece uzman doktorlar tarafından ve tam teşekküllü hastanelerde yapılabilir..
Bu siteye giren kişiler bu şartları kabul etmiş sayılırlar.